TEST BEZPIECZEŃSTWA 2017/2018

DROGI PIERWSZOKLASISTO, DRODZY NAUCZYCIELE I RODZICE

Dla wszystkich Pierwszoklasistów Puchatek przygotował w tym roku kolejny Ogólnopolski Wielki Test Wiedzy o Bezpieczeństwie. To doskonała okazja, by utrwalić wiadomości zdobyte w szkole w ramach programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, dotyczące tego jak unikać zagrożeń podczas drogi do szkoły, w szkole, w domu, w Internecie i w czasie zabawy.

Puchatek przygotował 15 pytań w formie pisemnej, jak i obrazkowej. Można również odsłuchać pytania, które są czytane przez lektora. Ikonka głośnika, umieszczona obok pytań, umożliwia włączenie i wyłączenie głosu lektora. Do każdego pytania podane są trzy odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. Wybraną odpowiedź trzeba zaznaczyć, klikając myszką na kwadrat, znajdujący się obok prawidłowej odpowiedzi.

Po zakończeniu Testu każdy z uczestników otrzyma informację, ile poprawnych odpowiedzi wybrał. Mamy nadzieję, że Test będzie przyjemnym przypomnieniem sobie najważniejszych zasad bezpieczeństwa.


Aby wziąć udział w Teście, wpisz swoje imię i odszukaj swoją szkołę na liście (może pomóc ci w tym nauczyciel lub rodzic). Po wypełnieniu formularza możesz rozpocząć samodzielnie rozwiązywać Test.

Życzymy powodzenia.

Kliknij, żeby odsłuchać