×

Miasto dzieci

Miastodzieci.pl to serwis dla rodziców tworzony przez rodziców. To miejsce dla szukających informacji na temat możliwości aktywnego spędzania czasu z dziećmi, zajęć pozalekcyjnych, gier i zabaw oraz informacji kulturalnych dla dzieci z całej Polski. Bogaty zbiór codziennie aktualizowanych danych sprawia, że portal jest wartościowym i unikalnym źródłem informacji.

×

Kuratoria oświaty

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Kuratorium Oświaty w Gdańsku

Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim

Kuratorium Oświaty w Katowicach

Kuratorium Oświaty w Kielcach

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Kuratorium Oświaty w Łodzi

Kuratorium Oświaty w Olsztynie

Kuratorium Oświaty w Opolu

Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

×

Policja

Policja to formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Do najważniejszych jej zadań należy ochrona życia i zdrowia ludzi, ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw.

Wydział ds. Nieletnich, Patologii i Profilaktyki Biura Prewencji KGP oraz Wydział Profilaktyki w Ruchu Drogowym Biura Ruchu Drogowego KGP od lat angażują się w projekty profilaktyczne, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa na drodze, zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na różnego rodzaju zagrożenia, a także edukowanie uczniów w zakresie bezpieczeństwa wraz z placówkami oświatowymi.