×

Policja

Policja to formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Do najważniejszych jej zadań należy ochrona życia i zdrowia ludzi, ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw.

Wydział ds. Nieletnich, Patologii i Profilaktyki Biura Prewencji KGP oraz Wydział Profilaktyki w Ruchu Drogowym Biura Ruchu Drogowego KGP od lat angażują się w projekty profilaktyczne, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa na drodze, zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na różnego rodzaju zagrożenia, a także edukowanie uczniów w zakresie bezpieczeństwa wraz z placówkami oświatowymi.

×

Miasto Dzieci

Miastodzieci.pl to serwis dla rodziców tworzony przez rodziców. To miejsce dla szukających informacji na temat możliwości aktywnego spędzania czasu z dziećmi, zajęć pozalekcyjnych, gier i zabaw oraz informacji kulturalnych dla dzieci z całej Polski. Bogaty zbiór codziennie aktualizowanych danych sprawia, że portal jest wartościowym i unikalnym źródłem informacji.

×

Kuratoria Oświaty

Dolnośląskie Kuratorium Oświaty

Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty

Lubuskie Kuratorium Oświaty

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

Podkarpackie Kuratorium Oświaty

Podlaskie Kuratorium Oświaty

Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty

Wielkopolskie Kuratorium Oświaty

Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty