logo_bezpieczny_puchatek

Drogi Pierwszoklasistio, drodzy
Nauczyciele i Rodzice.

Włącz lektora

Dla wszystkich Pierwszoklasistów Puchatek przygotował w tym roku kolejny Ogólnopolski Test Wiedzy o Bezpieczeństwie. To doskonała okazja, by utrwalić wiadomości zdobyte w szkole w ramach programu Akademia Bezpiecznego Puchatka, dotyczące tego jak unikać zagrożeń podczas drogi do szkoły, w szkole, w domu i w Internecie.

Puchatek przygotował 15 pytań w formie pisemnej, jak i obrazkowej. Można również odsłuchać pytania, które są czytane przez lektora. Ikonka głośnika, umieszczona obok pytań, umożliwia włączenie i wyłączenie głosu lektora. Do każdego pytania podane są trzy odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. Wybraną odpowiedź trzeba zaznaczyć, klikając myszką na kwadrat znajdujący się obok.

Po zakończeniu Testu każdy z uczestników otrzyma informację, ile poprawnych odpowiedzi wybrał. Mamy nadzieję, że Test będzie przyjemnym przypomnieniem sobie najważniejszych zasad bezpieczeństwa.

Aby wziąć udział w Teście, wpisz kod pocztowy miejscowości i wybierz nazwę szkołę z listy. Jeśli nie znajdujesz swojej szkoły na liście wpisz ją wybierając pozycję „Inna szkoła”. W przypadku trudności poproś o pomoc kogoś dorosłego. Na końcu podaj swoje imię i po wypełnieniu tych danych możesz rozpocząć Test. Życzymy powodzenia.

logo_bezpieczny_puchatek